Jak pracujemy

  • www_orpha_JAK-PRACUJEMY_03

   Nasze doświadczenie jest naszą najlepszą renomą. Zrealizowaliśmy ponad 60 raportów rocznych, które przygotowujemy według udoskonalanej metodyki. W ostatnich latach opracowaliśmy również raporty CSR oraz inne wydawnictwa w formie raportów branżowych.

   Najpierw wypracowujemy główny przekaz i koncepcję kreatywną raportu, która wynika z celów strategicznych przedsiębiorstwa oraz jego strategii komunikacji. Prace redakcyjne i graficzne prowadzimy w ścisłej współpracy z Klientem, pamiętając, że raport to przede wszystkim kompendium wiedzy o firmie czy branży. Wiemy, że oprócz estetyki tego typu wydawnictwa muszą charakteryzować się przejrzystością i odpowiednim opracowaniem treści a także danych finansowych. W  przypadku raportów rocznych są to dane przygotowane według MSSF/MSR, a dla raportów niefinansowych czy raportów CSR w oparciu o najnowsze międzynarodowe standardy SIN i GRI.

   W ostatnich latach równie ważna jest prezentacja raportu w Internecie, która wymaga zupełnie innego podejścia i skondensowanej formy. Chcemy proponować naszym Klientom najnowsze rozwiązania technologiczne i najskuteczniejsze formy prezentacji elektronicznej.

   Jesteśmy kompetentnym doradcą i cierpliwym opiekunem Klienta. Uczymy się nawzajem od siebie i wspólnie pracujemy nad osiągnięciem najlepszego rezultatu i efektu „wow”, aby potem razem cieszyć się z przyznanych nagród.

    

   5 prostych kroków – harmonogram prac nad raportem