Jak pracujemy

  • www_orpha_JAK-PRACUJEMY_03

   Nasze doświadczenie jest naszą najlepszą renomą. Zrealizowaliśmy już ponad 60 raportów rocznych, które przygotowujemy według udoskonalanej przez lata metodyki.

   Najpierw wypracowujemy główny przekaz i koncepcję kreatywną raportu, która wynika z celów strategicznych przedsiębiorstwa oraz jego strategii komunikacji. Prace redakcyjne i graficzne prowadzimy w ścisłej współpracy z Klientem, pamiętając, że raport roczny to przede wszystkim kompendium wiedzy o firmie i spółkach jej podległych. Wiemy, że oprócz estetyki tego typu wydawnictwa muszą charakteryzować się przejrzystością i odpowiednim opracowaniem treści oraz danych finansowych według standardów MSSF/MSR.

   W ostatnich latach równie ważna jest prezentacja raportu w Internecie, która wymaga zupełnie innego podejścia i skondensowanej formy. Chcemy proponować naszym Klientom najnowsze rozwiązania technologiczne i najskuteczniejsze formy prezentacji elektronicznej.

   Jesteśmy kompetentnym doradcą i cierpliwym opiekunem Klienta. Uczymy się nawzajem od siebie i wspólnie pracujemy nad osiągnięciem najlepszego rezultatu i efektu „wow”, aby potem razem cieszyć się z przyznanych nagród.

    

   5 prostych kroków – harmonogram prac nad raportem PDFwww_orpha_NEWS_07